Фотогалерея

1 вересня - День знань

      1 вересня 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань.

         Цього року до дружньої родини технікуму приєдналося 448 студентів І курсу. Студенти старших курсів активно  брали участь у підготовці до цієї події, адже кожний з них також пам’ятає той день, коли вперше переступив поріг нашого закладу.

         Щирі привітання, перші побажання та настанови першокурсники отримали від директора технікуму Кузнецової Віри Іванівни.

         Почесним гостем на святі була декан факультету технології оздоровчих продуктів і харчової експертизи Національного університету харчових технологій, д.т.н., професор Арсеньєва Лариса Юріївна, яка від імені ректора нашого університету привітала студентів із початком нового навчального року та побажала наснаги, високих звершень й легких сесій, а ще – поваги до своїх наставників, адже разом зі знаннями вони віддаватимуть студентам частку своїх сердець.

         З привітальним словом до студентського та викладацького колективів звернулися гості свята - соціальні партнери: Клим Т.П. (директор ресторанно-відпочинкового комплексу «Фонтуш»), Федорончук М. (старший адміністратор готелю «Надія»), Луцький В.Я., Лещак О.М. (викладачі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника).

Студентів, їх батьків та викладачів  привітали музичним подарунком народний артист України Михайло Кривень та вокальний ансамбль юнаків та дівчат Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.