Фотогалерея

Приймаємо замовлення на виготовлення Миколайчиків

2018.gif

Лідер Професійної освіти України

Лідер Професійної освіти України та Нагороджені золотом за «Розвиток матеріально-технічної бази коледжу».

15-17 листопада 2018 року Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяв участь у Тридцять четвертій щорічній міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра –День студента 2018» та виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad» («Освіта за кордоном»), який відбувся у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) організований Товариством «Знання» й за підтримки та участі Міністерства освіти і науки УкраїниНаціональної академії педагогічних наук України, посольства Франції в Україні, посольства Канади в Україні, торгового відділу посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні. Коледж представила методист – Мажак Зоряна Михайлівна.

Детальніше...

Працюємо та навчаємось із провідними Шеф-кухарями України

Працюємо та навчаємось із провідними Шеф-кухарями України

08 листопада 2018 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулося відкрите заняття гуртка з дисципліни «Устаткування та обладнання», на тему «Використання термоблендера» під керівництвом викладача спец дисциплін Данилів Оксани Василівни та майстер-клас від провідного Бренд - Шеф мережі ресторанів «23 ресторани» Жаботинської Олени Володимирівни – учасника кулінарного шоу «Пекельна кухня».

Детальніше...

Конкурс фахової майстерності

Конкурс фахової майстерності

09 листопада 2018 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, в рамках методичної декади циклової комісії «Харчові технології», відбувся конкурс фахової майстерності в номінаціях : «Паста», « Холодні закуски», в якому брали участь студенти ІІ курсу.

Детальніше...