Фотогалерея

Зустріч з переможцями

Зустріч з переможцями

«І знову перемога»

15 грудня 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій відбулась зустріч із переможцями ХІІ Європейського конкурсу кулінарної майстерності EKOGALA 2017 Пригродським Олегом ст. Гр КТ – 15, Лук`янчук Анастасією ст. гр КОБ – 15 та їх наставниками старшим майстром Здельник Раїсою та майстром виробничого навчання Драгинич Уляною.

Із привітальним словом до переможців звернулась директор коледжу Віра Іванівна Кузнецова, яка побажала натхнення та творчої наснаги і презентувала флеш – карти із записом виступу на конкурсі та фото, також подарункові сертифікати на виплату грошової премії. До привітань приєднався і начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики Департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації –Ігор Олегович Гаврилюк.

На зустрічі були присутні працівники коледжу, студенти та школярі міських шкіл №25 та 18, які планують пов’язати своє майбутнє із професіями, що здобудуть навчаючись в нашому коледжі.

Переможці конкурсу ділились своїми знаннями, досвідом отриманим в процесі підготовки до участі в конкурсі, а також презентували набір професійних ножів в кухню – лабораторію, котрі отримали на конкурсі, дошки для нарізування та кавоварку.