Фотогалерея

Король танцю – вальс 2018 рік

«Король танцю – вальс!»

14 грудня 2017 року в приміщенні актової зали Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, за ініціативи Студентської Ради, відбулося традиційне свято «Король танцю – вальс!».

       Свято було організовано у стилі кращих традицій світських балів. Дівчата були вбрані у вечірні сукні, а хлопці перетворилися на елегантних джентльменів у вишуканих костюмах.

У конкурсі взяли участь 10 пар, які виконали танцювальну програму, що складалася з 4 хореографічних конкурсних номерів. Учасники танцювального дійства яскраво продемонстрували елегантність, вишуканість, граціозність, а їхню майстерність оцінювало компетентне журі: Мирослав Хромей, заступник директора з навчально-виховної роботи; Олеся Стахів, заступник директора з навчально-виробничої роботи; Зоряна Мажак, методист коледжу; Юлія Зякіна, керівник танцювального гуртка; Галина Салабай, керівник вокального гуртка; Наталія Андрусишин, психолог; Віта Зобківта, заступник голови студентського самоврядування; Катерина Давиденко, переможниця конкурсу 2016 року. Члени журі визначили найкращі танцювальні пари в таких номінаціях:

«Гран-прі» - Зеленко Діана, Степанюк Олександр.

«Найкраща танцювальна пара» - Кривяк Надія, Горбак Роман.

«Найартистичніша пара» - Баюрчак Юлія, Дем’янів Василь.

«Найелегантніша пара» - Олексин Олеся, Сеник Андрій

Всі присутні мали змогу повернутися у XIX століття і поринути у дивовижні ритми вальсу. Ми дякуємо всім учасникам свята танцю за позитивні емоції.