Фотогалерея

Workshop - Освіта на шляху демократичних перетворень

"Освіта на шляху демократичних перетворень"

10 січня 2018 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій проведено workshop з теми "Освіта на шляху демократичних перетворень", який організував методичний кабінет для педагогічних працівників. До проведення workshop були запрошені працівники Інституту післядипломної освіти: Нижник Ольга та Клімковська Світлана.

Оскільки навчання демократії в закладі освіти вимагає взаємодії усіх зацікавлених сторін - студентів, викладачів, адміністрації - особливу увагу було звернуто на нові освітні технології та нову комунікацію.

Особистий практичний досвід реальної демократії в коледжі - запорука виховання свідомих громадян і поглиблення культури демократії у суспільстві в цілому. Тому формування демократичних компетентностей тісно пов'язане з демократичним розвитком самого навчального закладу. А ці виклики має прийняти сучасний педагог, який щоденно буде практикувати демократичні принципи.

Впродовж заходу викладачі ознайомились із новими технологіями, освоїли нові техніки та методики, які в подальшому застосовуватимуть в роботі і студентами.