Фотогалерея

Виставка "Освіта і кар'єра 2018"

Нагороджені золотом за «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки»

19-21 квітня 2018 року Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяв участь у Тридцять третій щорічній міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2018» та виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad» («Освіта за кордоном»), який відбувся у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ). Коледж представили заступник директора з НВР - Стахів Олеся Григорівна та методист коледжу – Мажак Зоряна Михайлівна.

 Захід відбувся за організації Товариства «Знання» й за підтримки та участі Міністерства освіти і науки УкраїниНаціональної академії педагогічних наук України. Метою виставки є презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних проектів, програм обміну студентами, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами та працевлаштування молоді, проведення семінарів, круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій у галузі освіти.

За підсумками конкурсу розробок навчальних закладів, коледж здобув золоту медаль в номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки». Отримана нагорода свідчать про ефективну міжнародну діяльність нашого навчального закладу.

Участь у виставці дає можливість закладам вищої освіти презентувати свої творчі надбання та педагогічні новації, знайомити з досвідом організації навчально-виховного процесу, науковими здобутками, а випускникам загальноосвітніх шкіл 2018 р. та їхнім батькам - обрати найкращий заклад для здобуття вищої освіти.

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2018» на сьогоднішній день є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні.