Фотогалерея

Регіональна науково-практична конференція

Регіональна науково-практична конференція

17 травня Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій взяв участь в регіональній науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених на актуальну тему сьогодення «Сталий розвиток Прикарпаття в контексті глобалізаційних процесів» в Івано-Франківському державному коледжі технологій та бізнесу.

Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ презентували викладачі Храбатин О.І., Волощук В.В., та студентка гр ГО-3 Зеленко Діана.

Конференцію відкрив вітальним словом директор коледжу Василь Михайлович Бабінець, в якому привітав учасників та запросив до плідних дискусій, а найголовніше, вироблення конструктивних пропозицій щодо проведення ефективної соціально-економічної політики української держави.

Продовжили пленарне засідання: головний спеціаліст відділу професійно- технічної, вищої освіти та науки управління професійно- технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту Дяків Оксана Володимирівна, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри обліку і аудиту Іван Федорович Баланюк, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Леся Ігорівна Дмитришин, та директора наукової бібліотеки ДВНЗ «Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника», кандидата історичних наук Петро Михайлович Гаврилишин, які у своїх виступах охарактеризували сучасний стан, проблеми та перспективи сталого розвитку Прикарпаття в контексті глобалізації. По завершенню роботи пленарного засідання роботу продовжили у трьох секціях:

Секція №1 «Сучасний стан та перспективи сталого розвитку економіки Прикарпаття».

Секція №2 «Соціальний вимір сталого розвитку регіону».

Секція №3 «Екологічна спрямованість сталого розвитку регіону».

Учасники вели конструктивні діалоги в яких продемонстрували ґрунтовну підготовку заявлених тем виступів, наводили приклади сучасних реалій на основі статистичних відомостей по Прикарпаттю та Україні зокрема. Результати роботи учасників будуть відображені у друкованому збірнику матеріалів конференції «Сталий розвиток Прикарпаття в контексті глобалізаційних процесів».

По завершенню роботи учасникам урочисто вручили сертифікати та подарунки.