Фотогалерея

Туристичний бізнес-форум 2018

Туристичний бізнес-форум 2018

29 травня, вже вдруге в Івано-Франківську, відбувся Туристичний форум, організований Центром підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаним на базі Клубу Ділових Людей Україна, у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР. В форумі взяв участь методист, викладач спецдисциплін туристичного напряму Коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ – Зоряна Мажак.

Цьогорічне гасло форуму – «Створюйте креативно, просувайте ефективно!». 

Учасники форуму дізналися про сучасні тренди внутрішнього туризму від Олександра Лієва, голови Асоціації індустрії гостинності України, засновника Zruchno.Travel, виконавчого директора ПАТ "НСТУ" та екс-міністра туризму АРК. Так як одним з головних трендів є клієнтоорієнтованість, Тетяна Гончаренко,  співвласник першої он-лайн школи для готелярів Bee SMART. Точка Злету, допомогла підприємцям зрозуміти, що хоче сучасний гість та турист і як йому це надати, наводячи цікаві кейси, «перемоги» та «зради».

Не оминули і тему просування турбізнесу. Так, Костянтин Воробйов, заступник Генерального директора Vodafone Україна, розповів про Smart туризм та Великі дані, а Олег Костюкевич, директор Lionest 360 та провідний експерт форумів Google, поділився новаціями в підходах до просування туристичного бізнесу (на прикладах Google, Facebook, TripAdvisor).

Запрошені експерти з різних напрямків туризму (гастротуризм, медичний, екскурсійний тощо), під час панельної дискусії ділилися своїм досвідом як креативно та ефективно створювати та просувати туристичні продукти. Зокрема, участь у панельній дискусії взяли Олександр Лієв, Яніна Гаврилова,голова правління  ГС "Всеукраїнська асоціація гідів", директор Навчально-консультаційного центру по туризму, Катерина Касапчук, директор туристичної фірми «Еней», Олександр Коваль, керівник «Турінформ Закарпаття», громадська спілка "Карпатський смак", та Олександр Кревський, комерційний директор ПТБТУР та ПРОМТРАНС БІЗНЕС.