Фотогалерея

Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця

В рамках міжнародної співпраці з Німеччиною –Професійною школою ресторанної справи A.M Gastro Coaching м. Потсдам та Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, Представники колледжу заступник директора Стахів Олеся Григорівна, методист курсової підготовки Князева Наталія Олексіївна та Гавриш Андрій Володимирович доцент кафедри готельно-ресторанної справи, кандидат технічних наук Національний університет харчових технологій мали нагоду ознайомитись із місцем навчання та стажування випускників і перейняти досвід дуальної форми навчання.

В програмі поїздки представники коледжу відвідали готель Kongresshotel Patsdasm м.Потсдам, Estrel м. Берлін, Торгово-промислову палату, де мали нагоду поспілкуватись із студентами, а також AVT – професійну школу в котрій навчаються учні, що приїхали до Німеччини по програмі і перебувають в м. Потсдам.

Делегація також взяла участь і в презентації дуальної освіти в Німеччині в Торгово-промисловій палаті в Берліні.

Отримані нові знання та досвід, викладачі коледжу презентували на педагогічній раді та планують запроваджувати в навчальний процес.