Фотогалерея

Випуск 2018 року

Випуск 2018 року

30 червня 2018 року в приміщенні актової зали Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму відбулася урочиста подія –випуск груп 2018 року.

З привітальним словом до випускників звернулися  директор коледжу Віра Кузнецова, духовний наставник о.Михайло, голова державної кваліфікаційної комісії Володимир Васьків та Михайло Дмитраш, Тарас Клим – власник «Фонтуш Бутік Готель» батьки, викладачі, які привітали "винуватців свята".

На підставі рішення кваліфікаційної комісії  320 студента отримали дипломи, з яких: 75 – молодших спеціалісти; 245 - Кваліфіковані робітники. Дипломи з відзнакою отримали 14 студентів – випускників. 

Окрему вдячність висловило керівництво навчального закладу - переможцям Всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Пригродському Олегу, Заяць Ользі та Висоцькому Олександру за активну участь в громадському житті коледжу та плідну роботу.

Учасники художньої самодіяльності - випускники привітали гостей свята «музичними подарунки» та подарували їм «букет позитивних вражень».

Сьогодні випускники отримали дипломи — це один із перших та найважливіших документів їхнього вже дорослого життя. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в коледжі знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед випускниками нові можливості та перспективи професійного росту.

Шановні випускники! Намагайтесь гідно нести статус випускника Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ!