Фотогалерея

Тепло долонь і серця – захисникам України

Тепло долонь і серця – захисникам України

17 жовтня 2018 року Івано-Франківській бібліотеці-філії №4 (вул. Є. Коновальця, 132-А) МЦБС Департаменту культури міської ради пройшов патріотичний зріз « Тепло долонь і серця – захисникам України».

Учасниками заходу були студенти 1-го курсу Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій.

Завідувачка бібліотекою-філією №4, Ліктей Наталія Карпівна, розпочала історичний зріз розповіддю про 14 жовтня як важливу дату в житті українського народу. Класний керівник, Ониськів Наталія Богданівна, розповіла про фестиваль козацтва в селі Пнів, Надвірнянського р-ну. Бібліотекар Магас Марія Михайлівна провела вікторину про життя козацтва та запропонувала відгадати вміст чарівної скриньки. Завідувачка бібліотекою коледжу Перепічка Уляна Зіновіївна розповіла про сучасних козаків-кіборгів, що боронять землю від ворожої навали.

Всім учасникам заходу сподобалось дізнаватись цікаві факти про козацтво, про Свято Покрови Пресвятої Богородиці та про відзначення Дня захисника України.

Розгорнута книжкова виставка «Епоха козацтва в українській літературі» користувалася попитом для перегляду.