Фотогалерея

ЗУНР: У боротьбі за Українську ідею

ЗУНР: У боротьбі за Українську ідею

1листопада 2018 студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій в бібліотеці-філії №4 МЦБС Департаменту культури міської ради взяли активну участь організації та проведенні слайд-оповіді « ЗУНР: У боротьбі за Українську ідею».

Завідувач бібліотекою-філією №4, Ліктей Наталія Карпівна, розпочала масовий захід розповіддю про 1 листопада, як важливу дату в житті українського народу. Куратор групи МРО-17, Савчук Леся Михайлівна, наголосила на тому, що український народ завжди прагнув до свободи. Бібліотекар Лесик Любов Андріївна провела презентацію слайд-оповіді, в якій зазначила, що наше рідне місто Станіславів( така була його назва 1918р.) брало активну участь у створенні Західно -Української Народної Республіки і певний період часу було столицею ЗУНР. Учасники заходу уважно слухали оповідь і оглядали файли на екрані. Завідувач бібліотекою КРСіТ НУХТ Перепічка Уляна Зіновіївна розповіла про сучасне бачення історії нашої Івано-Франківщини.

Всім учасникам заходу сподобалось дізнаватись цікаві факти про ЗУНР, історію створення, керівників ЗУНР. Розгорнута книжкова виставка «ЗУНР: виникнення, історична доля» користувалася попитом для перегляду.