Фотогалерея

Лідер Професійної освіти України

Лідер Професійної освіти України та Нагороджені золотом за «Розвиток матеріально-технічної бази коледжу».

15-17 листопада 2018 року Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяв участь у Тридцять четвертій щорічній міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра –День студента 2018» та виставка закордонних навчальних закладів «Education abroad» («Освіта за кордоном»), який відбувся у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) організований Товариством «Знання» й за підтримки та участі Міністерства освіти і науки УкраїниНаціональної академії педагогічних наук України, посольства Франції в Україні, посольства Канади в Україні, торгового відділу посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні. Коледж представила методист – Мажак Зоряна Михайлівна.

Метою виставки є презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних проектів, програм обміну студентами, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами та працевлаштування молоді, проведення семінарів, круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій у галузі освіти.

За підсумками конкурсу розробок навчальних закладів, коледж здобув золоту медаль в номінації «Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу» та почесне звання «Лідер професійної освіти України». Отримана нагорода свідчать про ефективну міжнародну діяльність нашого навчального закладу.

Участь у виставці дає можливість закладам вищої освіти презентувати свої творчі надбання та педагогічні новації, знайомити з досвідом організації навчально-виховного процесу, науковими здобутками, а випускникам загальноосвітніх шкіл 2018 р. та їхнім батькам - обрати найкращий заклад для здобуття вищої освіти.

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2018» на сьогоднішній день є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні.