Фотогалерея

Майстер – клас по виготовленню Ангелів – оберегів.

Клуб зустрічі з цікавими людьми

Майстер – клас по виготовленню Ангелів – оберегів.

14 грудня 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій відповідно до плану заходів відбувся майстер – клас по виготовленню ангелів - оберегів для студентів групи К-26, куратор Данилів Оксана Василівна, який організувала завідувач бібліотеки Перепічка Уляна Зіновіївна.

Майстер – клас провела народний майстер Прикарпаття, старший науковий співробітник музею мистецтв Прикарпаття – Равлюк Іванна Василівна. За основу виготовлення янголів беруть ляльку - мотанку. Створюють її каркас, який мотають і одягають в білий одяг. Такі янголи – чудовий дарунок до різдвяних та новорічних свят. Янголи – це своєрідний оберіг, особливо, якщо він зроблений своїми руками. Особливість ляльки - мотанки – хрест на її обличчі. У янголів його роблять зі срібних ниток. Крильця та оздоба – вмикає неабияку фантазію у майстрів. Все залежить від того, для кого створюють мотанку. Здавна вважають, що такі янголи оберігають сон дитини. Тому їх дарують малечі на хрестини, перше причастя та на Різдво. Втім, такий янгол, переконані майстри, є ще й чудовим дарунком для близьких людей до дня Святого Миколая.

Учасники майстер-класу над своїми роботами фантазували близько години. Усе це нагадувало в залі бібліотеки творчу майстерню, де панував особливий настрій у передчутті свята.