Фотогалерея

Перший випуск 2019 року

Перший випуск 2019 року

31 січня 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму відбулася урочиста подія – перший випуск груп 2019 року.

З привітальним словом до випускників звернулися  директор коледжу Віра Кузнецова, голова державної кваліфікаційної комісії -Лоїк Ліля Миколаївна, менеджер по роботі з кадрами фірми «Надія», батьки, викладачі, які привітали "винуватців свята".

На підставі рішення кваліфікаційної комісії   студенти отримали дипломи за спеціальністю «Туристичне обслуговування», «Офіціант, бармен», «Кондитер».

Дипломи з відзнакою отримала студентка групи ТО-4 Вербіцька Дарина, яка отримала пропозицію працевлаштування від роботодавця одразу ж після вручення диплома.

Учасники художньої самодіяльності привітали випускників коледжу «музичними подарунки» та подарували їм «букет позитивних вражень».

Сьогодні випускники отримали дипломи — це один із перших та найважливіших документів їхнього вже дорослого життя. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в коледжі знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед випускниками нові можливості та перспективи професійного росту.

Шановні випускники! Намагайтесь гідно нести статус випускника Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ!