Фотогалерея

Коледж вітає абітурієнтів 2019

День відкритих дверей: «Коледж вітає абітурієнтів 2019»

 

5 квітня 2019 року у Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь учні шкіл та їх батьки Івано-Франківська, Надвірнянського району, м.Яремча, Городенківського, Тлумацького Долинського та інших районів, а також сусідніх областей.

У ресторані-майстерні коледжу відбулась виставка – презентація спеціальностей та професій, де студенти коледжу демонстрували отримані знання та навички в своїй професії, проводили майстер класи для майбутніх абітурієнтів.

Перед початком зустрічі з майбутніми абітурієнтами, педагогічні працівники коледжу провели екскурсії по навчальних кабінетах, сучасних лабораторіях, навчально-тренувальних центрах комерційного, туристичного, ресторанного напрямів та розповіли про професії та спеціальності, які опановують наші студенти.

В актовій залі відбулася зустріч з директором коледжу та заступниками, які розповіли про переваги навчання в коледжі, про перспективу подальшого працевлаштування та кар'єри.

 Окремо була акцентована увага на умовах прийому у 2019 році. Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання, які його турбували, і відразу отримували на нього компетентну, вичерпну відповідь.

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого майбутні студенти мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти в сучасному закладі.