Фотогалерея

Творча зустріч на тему «Проекти вирощування бренду міста»

 

Творча зустріч на тему «Проекти вирощування бренду міста»

в рамках розробки Маркетингової стратегії

міста Івано-Франківська.

24 листопада 2017року відбулась Творча зустріч в рамках розробки Маркетингової стратегії міста Івано-Франківська, яка проводилась у форматі «Відкритий простір» (Open Space). На зустрічі були присутні і представники Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій – Стахіо О.Г – заступник директора з НВР та Князева Н.О. – методист курсової підготовки.

Детальніше...

Методичне об’єднання головних бухгалтерів

Методичне об’єднання

головних бухгалтерів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 

21 листопада 2017 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулось засідання обласного методичного об’єднання головних бухгалтерів. Презентувала роботу навчального закладу заступник директора з навчально-виробничої роботи – Стахів Олеся Григорівна.

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Якісна професійна освіта – гідна робота: досвід, реалії, перспективи»

Міжнародна науково-практична конференція на тему:  «Якісна професійна освіта – гідна робота: досвід, реалії, перспективи»

З 17 по 19 березня 2016 року у Львові, в рамках українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування», відбулася фінальна Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Якісна професійна освіта – гідна робота: досвід, реалії, перспективи».

Детальніше...

Стажування викладачів

Стажування викладачів в готельно – ресторанному комплексі «Бельведер»

11 викладачів циклової комісії харчових технологій пройшли стажування в найсучаснішому ресторані Івано-Франгківської області – «Бельведер», який знаходиться с. Жураки, Богородчанського району.

Детальніше...

Науково-практична студентська конференція

 

Науково-практична студентська конференція

 

10 лютого 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулася студентська конференція «Здорове харчування – запорука довголіття», яку організували та провели студенти і викладачі циклової комісії ресторанного напряму  Галина Лилак та Олександра Давиденко.

Основна мета цього заходу – популяризація здорового способу життя та харчування, стимулювання творчої діяльності молоді.

Детальніше...