Фотогалерея

Свято 1 вересня у коледжі

1 вересня - свято початку нового навчального року. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

 

Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ 1 вересня відчинив свої двері для 457 студентів. Щирі привітання, перші побажання та настанови першокурсники отримали від директора коледжу Кузнецової Віри Іванівни.

 

З привітальним словом до студентського та викладацького колективів звернулися гості свята: о.Михайло, духовний наставник; Руслан Марцінків міський голова Івано-Франківська; Ігор Гаврилюк, начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової політики політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації;  Дарвін Седеньо, ресторатор, кухар, еквадорець за походженням і франківець за покликом серця, учасник кулінарного шоу «Пекельна кухня»;  Оксана Хмільовська, завідувач сектору з організації виставок Івано-Франківської торгово-промислової палати; Микола Соя, директор спортивно-оздоровчого комплексу "Смерічка", професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;  Роман Король, директор з маркетингу фірми «Надія»; Віталій Лютан власник мережі магазинів «Слов`яночка»; Михайло Дмитраш випускник, приватний підприємець, голова державної кваліфікаційної комісії, військовий капелан збройних сил України.

Сьогодні цей день затьмарений боротьбою за право жити у вільній, незалежній європейській державі, чому заважають наші недруги та вороги. Право покласти квіти до могили героїв, які загинули у боротьбі за волю України отримали викладач – методист, переможець конкурсу «Викладач року – 2017» Тамага Миколаївна Горпинко, та студентам 2 курсу.

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності! Студентів, їх батьків та викладачів   музичним подарунком привітав народний артист України Михайло Кривень.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожне заняття. Бажаємо Вам миру, здоров’я, досягнення високих результатів у навчанні!

 

dzf1

 

dzf2

 

dzf3

 

dzf4

 

dzf5

 

dzf6

 

dzf7