Фотогалерея

Літня практика в Польщі 2017

Літня практика в Польщі

Після довготривалого проходження виробничої практики у відпочинковому осередку «Чотири корти», «Затишшя» в с. Оконіни Надозерні, Куявсько-Поморського воєводства Республіки Польща повернулись студенти груп кулінарного та готельного-ресторанного обслуговування.

 

В процесі проходження практики студенти відпрацьовували набуті за час навчання навички та здобули знання, вміння та навички по приготуванню традиційних  польських страв та страв європейської кухні, зокрема Журек, помідоровий суп по-італійськи, цибулевий суп з грінками, суп з порею, Неаполітанський суп, крем-супи (броколі, цвітної капусти, білих овочів, грибів), Бігос, ошийок тушкований в квашеній капусті, традиційні зрази з копченим м’ясом та квашеними огірками, зрази з курячого філе фаршировані сиром моцарелою та броколі, Корейка-Штигар (фарширована часниковою ковбасою під соусом баварським), Портафоліо з курячого філе (фаршироване тушкованим шпинатом та сиром фета), куряче філе з сушеними помідорами в вершковому соусі з базиліком, котлета Де-Воляй, котлета по-Швейцарськи та ін. Удосконалили професійні вміння з приготування та оформлення кондитерських виробів: сирних тортів ,(з мусом манго, чорничним мусом, з карамелізованими грушами,) безе Павлова, тарти з різними начинками, зокрема сирник Брауні з малиною, Тарта з горіховою пастою та шоколадом та ін.

За період перебування на теренах Польщі студенти окрім практики мали можливість подорожувати та відпочивати. Незабутніми залишаться сплави на каяках по річці, велосипедні прогулянки, професійні вечори відпочинку з приготуванням страв на вогні.