Фотогалерея

Націлені на перспективу

Націлені на перспективу.

16 березня 2018 року в Івано- Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій навідалась делегація в складі підприємців, роботодавців та голови обласної адміністрації Марцінків Руслана.

Міська влада налагоджує співпрацю між підприємствами Івано—Франківська та закладами професійно-технічної освіти, адже кажуть чиновники нині місцева економіка має неабиякий попит на робітничі кадри.

Як стверджує мер міста: «Збільшується кількість приїзду туристів, закладів ресторанного бізнесу але для всіх цих закладів потрібні працівники. Даний коледж готує відмінних працівників та робітничі кадри, потрібних для Івано-Франківська, як туристичного міста, професій: кухарів, офіціантів, кондитерів, барменів, покоївок, організаторів туризму. і ми хочемо щоб співпраця між підприємствами, між нашими роботодавцями та навчальними закладами була ефективніша, адже це один із пріоритетних напрямків економічного розвитку Івано-Франківська». Цікавим гостям було те, що в закладі створено чотири консультативні ради, на яких роботодавці надають рекомендації з приводу того, що варто включити в навчальну програму, вказують на певні недопрацювання та необхідне обладнання. Все це допомагає не тільки випускати кваліфікованих спеціалістів, але й забезпечити їх роботою уайбутньому.

Делегація мала нагоду ознайомитись із матеріально-технічною базою, педагогічним колективом та студенством.