Фотогалерея

Перемога за нами!

                                    Перемога за нами!

18-20 травня 2016 року, на базі  Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» для освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст».

 На урочистому відкритті  з привітальним словом до учасників звернувся Ігор Гаврилюк - начальник управління професійно-технічної та вищої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івано-Франківської області.

Серед учасників олімпіади були 23 студента із 13 коледжів: Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ, Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ, Кіровоградського комерційного технікуму, Волинського коледжу НУХТ, Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕЗ, Свалявського технічного коледжу НУХТ, Чернівецький  державний комерційний технікум, Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі, Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ, Рівненського коледжу економіки та бізнесу та Київського коледжу ресторанного господарства НУХТ.

Журі очолив Андрій Гавриш -  доцент кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу НУХТ. Членами журі були: Алла Салавеліс – кандидат технічних наук, доцент кафедри технології ресторанного та оздоровчого харчування Одеської національної академії харчових технологій, Світлана Кундрат – заступник директора з виробничого навчання ДВНЗ Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі, Анна Сухецька – викладач спецдисциплін Рівненського коледжу економіки та бізнесу та Тамара Горпинко – викладач спецдисциплін кулінарного напряму.

Конкурсне випробування складалося з тестового контролю та творчого завдання. У тестові завдання були включені питання з таких предметів:  "Технологія виробництва кулінарної продукції", "Організація виробництва в ЗРГ", "Устаткування ЗРГ", "Товарознавство харчових продуктів", "Органічна хімія", "Санітарія і гігієна". Творче завдання полягало у створенні алгоритму з приготування страви.

     Учасники олімпіади продемонстрували високий рівень знань з теоретичної підготовки та креативно підійшли до виконання творчого завдання.

Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з виробництва харчової продукції стали:

І місцеГалина Торган (Івано-Франківський  коледж  ресторанного сервісу і туризму НУХТ);

ІІ місце поділили студенти Цимбал Марія (Тернопільський коледж харчових технологій), Олейник Олена (Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ);

ІІІ місце поділили студенти Редькіна Валерія (Рівненський коледж економіки та бізнесу), Фещук Лілія(Волинський коледж НУХТ .

Крім того, всі студенти отримали дипломи учасника Олімпіади та були нагородженні грамотами у різних номінаціях за краще написання творчого завдання.

На церемонії оголошення переможців  голова оргкомітету Віра Кузнецова (директор Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ привітала переможців Олімпіади з перемогою та побажала всім учасникам творчих здобутків та кар’єрного зростання у професійній діяльності.

Колектив Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ вітає Галину Торган з перемогою!