Фотогалерея

Студенти навчаються військовій справі

Студенти навчаються військовій справі 

Студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу та туризму Національного університету харчових технологій  на завершальному етапі вивчення дисципліни «Захист Вітчизни» проходили  3-х денний  навчально-польовий  збір, приймаючи участь у спільному військовому навчанні разом із військовослужбовцями Івано-Франківського гарнізону, який очолив Сергій Косяк -  викладач коледжу.

         На заняттях,  що відбувались в навчальному центрі Національної Гвардії «Лисець» під керівництвом військових інструкторів, студенти нашого коледжу вивчали способи подолання полоси перешкод та порядок перевезення військових підрозділів автотранспортом, здійснювали марш-кидок на місцевості, тренувались у наданні медичної допомоги в  умовах бойових дій та виконанні нормативів із захисту від зброї масового ураження.

Особливо  цікавими для студентів було вивчення тактики дій бойових груп. На завершенні військового вишколу  на полігоні студенти виконали вправи бойових стрільб з автомата АК-74.

            До військової справи долучилися й дівчата з груп КД-2; ГО-2, які  побували на практичному занятті   в Івано-Франківський міській клінічній лікарні №1. Метою заняття було ознайомлення студентів із роботою структурних підрозділів лікувального закладу, де  студенти мали можливість послухати пояснення медичних фахівців різних спеціальностей і подивитись, як практично відбуваються етапи і процедури лікувальних процесів. Група була ознайомлена із переліком та призначенням медичного інструментарію та сучасного обладнання, яке встановлено в лікувальних кабінетах та відділеннях лікарні. Більш детально студенти були ознайомлені з роботою медичного персоналу біологічної лабораторії що проводив дослідження, з порядком здійснення різноманітних за призначенням фізіотерапевтичних процедур та приладами для їх проведення. Бажаючим було запропоновано провести окремі фізичні вправи в масажному кабінеті та пройти у майбутньому профілактичні оздоровлюючі масажі.