Фотогалерея

Свято 1 вересня у коледжі

Свято 1 вересня у коледжі

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ 1 вересня відчинив свої двері для 430 студентів. Щирі привітання, перші побажання та настанови першокурсники отримали від директора коледжу Кузнецової Віри Іванівни.

З привітальним словом до студентського та викладацького колективів звернулися гості свята: о.Михайло, духовний наставник; Ігор Гаврилюк, начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації; Леся Нізола, віце-президент Івано-Франківської торгово-промислової палати;  Микола Соя, директор спортивно-оздоровчого комплексу "Смерічка", професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;  Роман Король, керівник рекламного відділу фірми «Надія»; Володимир Кліновський, ресторація сиру та вина "ROQUEFORT".

Сьогодні цей день затьмарений боротьбою за право жити у вільній, незалежній європейській державі, чому заважають наші недруги та вороги. Тому молодь навчального закладу поклала квіти до меморіалу Небесної сотні, шануючи тих героїв, що віддали життя і зараз боронять рідну землю на сході України.

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності! Студентів, їх батьків та викладачів   музичним подарунком привітав народний артист України Михайло Кривень.

Бажаємо всім студентам миру, чистого неба, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому  високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожного.