Фотогалерея

Майстер-клас від фахівців ресторанної справи

Майстер-клас від фахівців ресторанної справи

13 жовтня 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу  і туризму НУХТ відбувся майстер-клас з етикету споживання солодких страв та гарячих напоїв, який провела досвідчений майстер виробничого навчання ресторанного напряму Тетяна Пинчук разом зі студентами групи КОБ-11. Заняття відбулося в рамках Школи гостинності, за участі учнів 3-Б класу ЗОШ №28 (м.Івано-Франківськ) та їхніх наставників: Лесюк Людмили – вихователя групи продовженого дня, Казюк Наталії – класовода, Мартинової Марія – представника батьківського комітету класу.

Наші найменші відвідувачі закладу занурились у дорослий світ ресторанного бізнесу, а саме: дізналися про правила сидіння за столом, про правила користування столовими приборами, про різновиди тістечок та гарячих напоїв та правила їх споживання. Розповідь Тетяни Пинчук була настільки змістовною та цікавою, що учні школи навипередки задавали питання, які виникали під час майстер-класу.

Даний захід мав на меті не тільки познайомити учнів з культурою споживання десертів та гарячих напоїв, а здійснити популяризацію професій сфери обслуговування.