Фотогалерея

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ

6 грудня 2016 року у відділі літератури іноземними мовами обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбувся інформаційний захід для студентів Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій «Освітні послуги обласної книгозбірні на допомогу у вивченні іноземних мов».

Детальніше...

Король танцю – вальс!

"Король танцю – вальс!"

1 грудня 2016 року в приміщенні актової зали Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, за ініціативи Студентської Ради, відбулося традиційне свято "Король танцю – вальс!".

Детальніше...

Виставка-ярмарок "Зимові барви – 2016"

Виставка-ярмарок "Зимові барви – 2016"

Щороку, напередодні новорічних та різдвяних свят студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ комерційно-економічного напряму презентують власні бізнес-ідеї на виставці-ярмарку, яка традиційно відбувається у виставковій залі торгово-промислової палати м.Івано-Франківська.

Детальніше...

Вивчаємо основи підприємницького успіху разом із майбутніми студентами коледжу

Вивчаємо основи підприємницького успіху разом із майбутніми студентами коледжу

1 грудня 2016 року досвідчені викладачі Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ Олександра Храбатин та Галина Хромей зустрілися із учнями 11 класу Івано-Франківської ЗОШ І-ІІ ступеня №13 з метою проведення уроку-тренінгу на тему «Основи підприємницького успіху», в рамках  профорієнтаційної роботи.

Детальніше...

Моя майбутня професія – продавець

"Моя майбутня професія – продавець"

29 листопада 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ, в рамках проведення методичної декади комерційно-економічних дисциплін, відбувся тренінг на тему "Моя майбутня професія – продавець", який організувала та провела досвідчений майстер виробничого навчання Оксана Кваснюк зі студентами групи ПАП-7.

Детальніше...

Дочірні категорії