Фотогалерея

Підписання угоди про співпрацю

Підписання угоди про співпрацю

          4 листопада 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ, в рамках проекту «Громадська організація українсько-німецької дружби», відбулася зустріч педагогічного та студентського колективів коледжу з керівниками гастрономічної професійної школи м. Берліна Рональда Мацалака, Даніель Ель Фадґгама, Дерья  Клейнерт та працівників готельного бізнесу, а саме: Даніель Майєр,  менеджер з персоналу готелю «Титанік»,  Мартін Пфайфер, головний менеджер готелю «Естрель».

Детальніше...

Математичний турнір

Математичний турнір

         2 листопада 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ, в рамках методичної декади загальноосвітніх дисциплін,  відбувся позаурочний захід на тему «Математичний турнір», в якому взяли участь студенти груп КД-2, ГО-2, КД-3, ГО-3. Організувала та провела математичний захід досвідчений викладач математики коледжу О.М.Клюба.

Детальніше...

«Ми зродились з крові народу»

 «Ми зродились з крові народу»

 

27 жовтня 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відкрита виховна година на тему: «Ми зродились з крові народу», який провели завідувач бібліотеки У.З.Перепічка, Н.Б.Ониськів  зі студентами групи КБ-7. Виховний захід був присвячений 74-й річниці створення УПА.

Мета даного заходу – спростувати брехливі міфи радянської історичної напруги про УПА, виховувати у студентів почуття патріотизму, любові до рідного краю, готовності стати на захист української державності, формувати шанобливе ставлення до воїнів УПА.

На завершення всі учасники заходу проспівали гімн УПА «Ой у лузі червона калина», яка була написана в 1914 році.

 

 

 

Знайомство з професією

Знайомство з професією

31 жовтня 2016 року  в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся урок-презентація на тему "Моя професія найкраща", яку організували та провели  майстри виробничого навчання комерційно-економічних дисциплін Малініна М.Я. та Проценко І.Б. для учнів 7-11 класів ЗОШ №19 м.Івано-Франківська.

Детальніше...

Вивчаємо сучасні тенденції в готельній та ресторанній індустрії

Вивчаємо сучасні тенденції в готельній та ресторанній індустрії

20 жовтня 2016 року студенти І-ІІІ курсів Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ туристичного та ресторанного напряму  побували у м.Львові на XVII Міжнародній виставці-ярмарці «ТурЕКСПО», яку відвідали разом зі своїми наставниками – О.Б. Давиденко, Н.Ю.Бучинською, А.В.Контурак та Л.М.Савчук.

Окрім експонатів, які були представлені на стендах виставки, студенти перглянули презентацію «Gobooking Travel» - на якій ознайомилися з принципами онлайн бронювання готелів та побували на семінарі-презентації «Активний туризм в Карпатах: тренди на 2017 рік».

Пізнавальною виявилася не тільки виставка-ярмарок, а й цікава пішохідна  екскурсія містом, яка відкрила для майбутніх туризмознавців цікаві атракції.

Ми переконані, що майбутні фахівці туристичної та ресторанної сфери діяльності будуть відкривати для себе ще багато цікавих куточків нашої України та розробляти унікальні екскурсії як для вітчизняних, так і для іноземних гостей.

 

 

Дочірні категорії