Фотогалерея

Майстер-клас з приготування французьких десертів

Майстер-клас з приготування французьких десертів

Студенти  Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ, вивчаючи виробничий досвід на сучасних підприємствах міста та області, впроваджують у навчально-виховний процес новітні технології виробництва.

Так, 21 жовтня 2016 року, в рамках методичної декади кулінарних дисциплін, відбувся майстер-клас з приготування французьких десертів – ТАРТІВ, який провели студенти 2-го курсу Олександр Висоцький та Марія Костів.

На майстер-клас були запрошені студенти І-ІІІ курсів кулінарного напряму та учні 11 класу ЗОШ №28 м.Івано-Франківська, які не вперше відвідують тематичні заняття кулінарного та кондитерського мистецтва.

Майстер-клас від фахівців ресторанної справи

Майстер-клас від фахівців ресторанної справи

Продовжуючи цикл майстер-класів з  етикету споживання солодких страв та гарячих напоїв, які проходять в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ, в рамках Школи гостинності.

Так,  20 жовтня 2016 року  відбулося заняття для «малих відвідувачів» - учнів 3-А класу ЗОШ №28 (м.Івано-Франківськ) та їхініх наставників  - Овчарин Іванни та Фейди Віри.

Провела майстер-клас досвідчений майстер виробничого навчання ресторанного напряму Тетяна Пинчук разом зі студентами групи О-54.

 Наші найменші відвідувачі закладу занурились у дорослий світ ресторанного бізнесу, а саме: дізналися про правила сидіння за столом, про правила користування столовими приборами, про різновиди тістечок та гарячих напоїв та правила їх споживання. Розповідь Тетяни Пинчук була настільки змістовною та цікавою, що учні школи навипередки задавали питання, які виникали під час майстер-класу.

Даний захід мав на меті не тільки познайомити учнів з культурою споживання десертів та гарячих напоїв, а здійснити популяризацію професій сфери обслуговування.

Прості секрети сервірування столу

Прості секрети сервірування столу

12 жовтня 2016 року в Івано-Франківському медичному базовому коледжі відбувся майстер-клас із сервірування столу, який провели студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ, в рамках  Школи гостинності, під керівництвом своїх наставників – Л.П.Гривнак та А.В.Контурак.

Студенти-медики познайомилися з правилами поведінки за столом, етикетом сервірування столу, навчились техніці складання серветок. Атмосфера, яка панувала на занятті, була дружньою та невимушеною.

Майстер-клас від бренд-шефа

Майстер-клас від бренд-шефа

         19 жовтня 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, в рамках методичної декади кулінарних дисциплін, відбувся майстер-клас з приготування оригінальних страв з використанням сучасних інноваційних підходів, який провів бренд-шеф Дмитро Федорик для студентів груп  кулінарного напряму  та їхніх наставників - Пйонтко Г.З., Зайцевої Г.Т., Дмитрук М.М., Гнатківської Г.М., Данилів О.В.

         З метою популяризації професії «Кухар» на заняття були запрошені учні ЗОШ №21 (м.Івано-Франківська), які з цікавістю спостерігали за технологічним процесом з приготування  кулінарних страв.

Ми щиро дякуємо Дмитру Федорику за цікаве та змістовне  заняття з приготування  крем-карамелі під малиновим соусом та пікантної телятини під фруктовим соусом і переконані, що наша співпраця буде й надалі продовжуватися. 

Майстер-клас від фахівців ресторанної справи

Майстер-клас від фахівців ресторанної справи

13 жовтня 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу  і туризму НУХТ відбувся майстер-клас з етикету споживання солодких страв та гарячих напоїв, який провела досвідчений майстер виробничого навчання ресторанного напряму Тетяна Пинчук разом зі студентами групи КОБ-11. Заняття відбулося в рамках Школи гостинності, за участі учнів 3-Б класу ЗОШ №28 (м.Івано-Франківськ) та їхніх наставників: Лесюк Людмили – вихователя групи продовженого дня, Казюк Наталії – класовода, Мартинової Марія – представника батьківського комітету класу.

Детальніше...

Дочірні категорії