Фотогалерея

Захисникам України присвячується

Захисникам України присвячується

З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, встановлено нове свято - «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят Покрови Пресвятої Богородиці. 

Детальніше...

Засідання Консультативної ради фахівців готельно-туристичного бізнесу

6 жовтня 2016 року в Івано-Франківському коледжі  ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулося засідання Консультативної  ради фахівців готельно-туристичного напряму з питань удосконалення робочих  планів та програм.

Детальніше...

Молодь крокує до Європи

Молодь крокує до Європи

29 вересня 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся захід,  який проводився в рамках святкування Всесвітнього дня туризму – «Крок у Європу». Даний захід проводиться 4 рік поспіль.

Детальніше...

Урочисте святкування Дня вчителя

Урочисте святкування Дня вчителя

30 вересня 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулося урочисте святкування Дня вчителя.

Детальніше...

Коледж має таланти

Коледж має таланти

28 вересня 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, з метою виявлення серед студентів нового набору талановитої молоді, відбувся конкурс «Коледж має таланти».

Учасники Конкурсу презентували свої здібності у різних жанрах: виконання вокальних, танцювальних та інструментальних композицій, читання поезії та багато іншого.

Детальніше...

Дочірні категорії