Фотогалерея

Безпека в туризмі

Безпека в туризмі

28 вересня 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ,  в рамках методичної декади циклової комісії туристичного напряму,  відбулася науково-практична конференція  «Безпека в туризмі», в якій взяли участь студенти І-ІІІ курсів туристичного напряму.

Детальніше...

Юні туризмознавці

Юні туризмознавці

27 вересня 2016 року, в рамках святкування Всесвітнього дня туризму,  студенти І-ІІІ курсів туристичного напряму Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ здійснили туристичну поїздку до Камянець-Подільського.

Детальніше...

Ми за здоровий спосіб життя

Ми за здоровий спосіб життя

15 вересня 2016 року студенти перших курсів Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ взяли участь у традиційному заході  «День здоров’я та спорту», яке щорічно організовують викладачі кафедри фізичної культури в рамках святкування Дня фізкультурника.

Детальніше...

З Україною в серці

«З Україною в серці»

20 вересня 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулася виставка-конкурс квітів на тему: «З Україною в серці», яку підготували студенти 24 груп. Її головним меседжем стало гасло "Народжені вільними".

Детальніше...

«Моя професія – найкраща»

 «Моя професія – найкраща»

14 вересня 2016 року в актовій залі Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулася конференція для студентів груп  І курсу кулінарного напряму на тему «Моя професія – найкраща».

Організували та провели зустріч Галина Зайцева -  голова циклової комісії кулінарного напряму, Тамара Горпинко -  викладач кулінарних дисциплін та студенти ІІ курсу групи КТ-15.

Детальніше...

Дочірні категорії