Фотогалерея

Європейська технологія оцінювання підсумкового рівня знань випускників коледжу

Європейська технологія оцінювання

підсумкового рівня знань випускників коледжу

В Івано-Франківському коледжі  ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій розпочалися державні екзамени. Так, 16 червня 2016 року студенти груп кулінарного та ресторанного напряму приступили до здачі практичної частини державного екзамену,  яка проходила за Європейською технологією. Оцінювання підсумкового рівня знань студентів здійснювали незалежні експерти – відомі ресторатори сучасних закладів харчування м.Івано-Франківська та області, а саме: Кривенчук Богдан - директор ресторану Happy sushi, Дарвін Понсе -  учасник телешоу "Пекельна кухня (3-й сезон), відомий Івано-Франківський бренд-кухар  ресторану VillaPark,  Федорик Дмитро – шеф-кухар ресторану «Франц»,  Дмитро Савчук – директор ресторану «Стара Ворохта», Оксана Височан – ресторан «Ведмежа гора», Галина Орловська – шеф-кухар «Бізе», Наталя Гільтайчук – HR-менеджер фірми «Надія», Наталя Литвин – готель «Grofa», Михайло Король – кафе «Калина», Наталія Бабенкова – шеф-кухар, Тетяна Островська – фірма «Приматехпро».

Поважними гостями на державному кваліфікаційному іспиті були наші міжнародні партнери з Німеччини – Рональд Мацак, представник спілки українсько-німецької співдружності та Даніель Ель Фадхам, директор Школи кулінарів м.Берліна, які завітали до навчального закладу з метою розширення кордонів  співпраці.

Відповідно до завдань навчальної програми студенти  групи КТ-14 (кухарі-технологи) готували холодні закуски та другі страви, студенти групи К-15 (кондитери) готували десерти, а студенти групи МРО-13(офіціанти) обслуговували гостей (експертів) в ресторані коледжу.  

За результатами виконаних робіт незалежні експерти об’єктивно оцінили практичні знання та вміння студентів, надавши їм певні рекомендації, висловили слова подяки педагогічним працівникам закладу за відмінну підготовку фахівців сфери обслуговування, а окремим студентам, які продемонстрували високий рівень знань, поважні експерти запропонували місце роботи у своїх ресторанах.

Студенти навчаються військовій справі

Студенти навчаються військовій справі 

Студенти Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу та туризму Національного університету харчових технологій  на завершальному етапі вивчення дисципліни «Захист Вітчизни» проходили  3-х денний  навчально-польовий  збір, приймаючи участь у спільному військовому навчанні разом із військовослужбовцями Івано-Франківського гарнізону, який очолив Сергій Косяк -  викладач коледжу.

         На заняттях,  що відбувались в навчальному центрі Національної Гвардії «Лисець» під керівництвом військових інструкторів, студенти нашого коледжу вивчали способи подолання полоси перешкод та порядок перевезення військових підрозділів автотранспортом, здійснювали марш-кидок на місцевості, тренувались у наданні медичної допомоги в  умовах бойових дій та виконанні нормативів із захисту від зброї масового ураження.

Особливо  цікавими для студентів було вивчення тактики дій бойових груп. На завершенні військового вишколу  на полігоні студенти виконали вправи бойових стрільб з автомата АК-74.

            До військової справи долучилися й дівчата з груп КД-2; ГО-2, які  побували на практичному занятті   в Івано-Франківський міській клінічній лікарні №1. Метою заняття було ознайомлення студентів із роботою структурних підрозділів лікувального закладу, де  студенти мали можливість послухати пояснення медичних фахівців різних спеціальностей і подивитись, як практично відбуваються етапи і процедури лікувальних процесів. Група була ознайомлена із переліком та призначенням медичного інструментарію та сучасного обладнання, яке встановлено в лікувальних кабінетах та відділеннях лікарні. Більш детально студенти були ознайомлені з роботою медичного персоналу біологічної лабораторії що проводив дослідження, з порядком здійснення різноманітних за призначенням фізіотерапевтичних процедур та приладами для їх проведення. Бажаючим було запропоновано провести окремі фізичні вправи в масажному кабінеті та пройти у майбутньому профілактичні оздоровлюючі масажі.

 

Перемога за нами!

                                    Перемога за нами!

18-20 травня 2016 року, на базі  Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» для освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст».

 На урочистому відкритті  з привітальним словом до учасників звернувся Ігор Гаврилюк - начальник управління професійно-технічної та вищої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Івано-Франківської області.

Серед учасників олімпіади були 23 студента із 13 коледжів: Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ, Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ, Кіровоградського комерційного технікуму, Волинського коледжу НУХТ, Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕЗ, Свалявського технічного коледжу НУХТ, Чернівецький  державний комерційний технікум, Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі, Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ, Рівненського коледжу економіки та бізнесу та Київського коледжу ресторанного господарства НУХТ.

Журі очолив Андрій Гавриш -  доцент кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу НУХТ. Членами журі були: Алла Салавеліс – кандидат технічних наук, доцент кафедри технології ресторанного та оздоровчого харчування Одеської національної академії харчових технологій, Світлана Кундрат – заступник директора з виробничого навчання ДВНЗ Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі, Анна Сухецька – викладач спецдисциплін Рівненського коледжу економіки та бізнесу та Тамара Горпинко – викладач спецдисциплін кулінарного напряму.

Конкурсне випробування складалося з тестового контролю та творчого завдання. У тестові завдання були включені питання з таких предметів:  "Технологія виробництва кулінарної продукції", "Організація виробництва в ЗРГ", "Устаткування ЗРГ", "Товарознавство харчових продуктів", "Органічна хімія", "Санітарія і гігієна". Творче завдання полягало у створенні алгоритму з приготування страви.

     Учасники олімпіади продемонстрували високий рівень знань з теоретичної підготовки та креативно підійшли до виконання творчого завдання.

Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з виробництва харчової продукції стали:

І місцеГалина Торган (Івано-Франківський  коледж  ресторанного сервісу і туризму НУХТ);

ІІ місце поділили студенти Цимбал Марія (Тернопільський коледж харчових технологій), Олейник Олена (Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ);

ІІІ місце поділили студенти Редькіна Валерія (Рівненський коледж економіки та бізнесу), Фещук Лілія(Волинський коледж НУХТ .

Крім того, всі студенти отримали дипломи учасника Олімпіади та були нагородженні грамотами у різних номінаціях за краще написання творчого завдання.

На церемонії оголошення переможців  голова оргкомітету Віра Кузнецова (директор Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ привітала переможців Олімпіади з перемогою та побажала всім учасникам творчих здобутків та кар’єрного зростання у професійній діяльності.

Колектив Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ вітає Галину Торган з перемогою!                                                                                  

 

 

Чергове засідання Консультативної ради

Чергове засідання Консультативної ради

           31 травня 2016 року  в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулося одночасно три засідання Консультативних рад з туристично-ресторанного, комерційно-економічного та кулінарного напрямів підготовки.

Організували та провели засідання Стахів О.Г. – заступник директора з НР, Швець Л.П. – заступник директора з НВР та голови циклових комісій – Храбатин О.І., Горпинко Т.М., Лилак Г.М. З числа роботодавців на засіданнях були присутні: Федорик Дмитро – шеф-кухар ресторану «Франц»; Орловська Галина – шеф-кухар ресторану «Черчіль»; Гордійчук Христина – завідувач кулінарного відділу супермаркету «Сільпо»; Машталєр Світлана – керівник бару розважального комплексу «Пасаж Гартенбергів»; Глушко Юлія – адміністратор бару розважального комплексу «Пасаж Гартенбергів»; Жовтуля Андрій – виконавчий директор ресторану «Рів'єра»;Кланіца Михайлоадміністратор ресторану «Надія»; Михайло Дмитраш - голова Консультативної ради; Віктор Козюрак - приватний підприємець, Наталія Процишин – менеджер по роботі з персоналом ПП «Домінік-777».

Підводячи підсумки засідання роботодавці вказали на основні завдання, які, в першу чергу, необхідно змінити:

1. По максимуму включати  у програму навчальних дисциплін заняття, які носять практичний характер.

2. Проводити заняття в нетрадиційній формі на сучасних підприємствах міста.

3. Формувати в студентів організаторські, комунікативні та лідерські якості з метою полегшення адаптації в робочих колективах.

4. Мотивувати студентів до самоосвітньої діяльності, враховуючи сучасні тенденції.

Ми переконані, що така форма співпраці з роботодавцями є ефективною і позитивно впливає на якість підготовки студентів.

 

Конкурс технічної творчості

Конкурс технічної творчості

8 травня 2016 року в м.Івано-Франківську (на площі Ринок)  відбувся щорічний обласний конкурс виробів декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

На виставці були представлені експонати, які підготували обдаровані студенти під керівництвом педагогів-наставників.

Комісія визнала кращими такі роботи:

 • O тематичний стіл «Мистецтво карвінгу» (95 елементів) – студенти групи КТ-14, КТ-15 (майстри в/н Гнатківська Г.М. та Драгинич У.В.);
 • O тематичний стіл «Кенді-бар» (120 елементів) – студенти групи К-17, К-14, (майстри в/н Туровська Г.С. та Мислюк О.М.);
 • O виставка коктейлів – студенти групи МРО-13, КОБ-10 – 15 - майстри в/н Олійник Н.П. та Гривнак Л.П.);
 • O майстер-класи щодо приготування піци - майстри в/н Бабинюк Г.Я. та Душенко Р.В.;
 • O майстер-класи щодо оздоблення кондитерських виробів з мастіки – викладач кондитерського мистецтва Мислюк О.М.;
 • O майстер-класи щодо розпису  пряничного тіста  - майстер в/н  Туровська Л.С.;
 • O Бармен-шоу – майстри в/н Заячук Т.В. та Віхоть Н.Я.;
 • O Туристичний стіл «Гостинне Прикарпаття» - викладач туристичних дисциплін Шалигіна Т.Ю.;
 • O Рекламна акція «Обери заклад успішних ідей» - викладач спецдисциплін комерційно-економічних дисципілн  Храбатин О.І.
 • O Продаж кондитерських, кулінарних виробів та безалкогольних напоїв;
 • O Представлення стенду науково-методичної роботи коледжу (наші досягнення, науково-методична робота, міжнародна діяльність, художня самодіяльність, дослідницька робота студентів).

На думку організаторів виставки експонати були виконані в креативному та творчому  стилі з інноваційним підходом. Цікавими, з погляду відвідувачів виставки, виявились карвінгові композиції, кондитерські вироби (торти, тістечка, рулети, печиво, хлібобулочні вироби тощо), приготування коктейлів у стилі «Флайринг» та «Класика», приготування гарячих змішаних напоїв, фламбування фруктів тощо.

Відвідувачі виставки мали можливість скуштувати кондитерські та кулінарні вироби, а також прийняти участь у дегустації коктейлів.

 

 

Дочірні категорії