Фотогалерея

Адміністрація

Кузнецова Віра Іванівна

Кузнецова Віра Іванівна

Директор, кавалер ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня; викладач-методист, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти», знаком «А.С. Макаренка, Заслужений працівник освіти, Почесний працівник туризму.

З 1966 року працює в Івано-Франківському торгово-кулінарному училищі: майстер в/н, старший майстер в/н, заступник директора, а з 1984 року – директор. Віра Іванівна – творчий, здібний керівник, вмілий менеджер освіти, який працює і мислить по-сучасному, вірно прогнозує завдання завтрашнього дня.

Навчальний заклад, керований Вірою Іванівною, постійно займає призові місця в оглядах-конкурсах з різних напрямків діяльності серед ПТНЗ області та України.

 

Швець Людмила Павлівна

Швець Людмила Павлівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач-методист, викладач вищої категорії, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти», знаком А.С. Макаренка, Почесний працівник туризму.

З 1975 року працює в Івано-Франківському торгово-кулінарному училищі на посаді майстра в/н груп продавців, спецпредметів, а з 2000 року – на посаді заступника директора з навчально-виробничої роботи. Має великий творчий досвід педагогічної роботи.

 

 

 

Хромей Мирослав Ярославович

Хромей Мирослав Ярославович

Заступник директора з навчально-виховної роботи та соціальних питань, старший викладач вищої категорії.

З 2003 року - заступник директора Івано-Франківського технікуму РСіТ НУХТ з навчально-виховної роботи та соціальних питань.

Головне своє завдання вбачає у створенні творчої атмосфери в технікумі, яка б дала можливість виховувати духовно-багатого, морально-свідомого, справжнього патріота України. 

 

 

Стахів Олеся Григорівна 

wshp-21

Заступник директора з навчальної роботи 

З 2010 року - заступник директора Івано-Франківського коледжу РСіТ НУХТ. Практикує проектну та науково-дослідницьку діяльність. 

 

 

 

 

 

  Мажак Зоряна Михайлівна

Magak foto

Методист коледжу, викладач спецдисциплін груп готельного обслуговування 

Методист з серпня 2018 року. 

 

 

 

 

 

 

  

Здельник Раїса Петрівна

Здельник Раїса Петрівна

Старший майстер офіціантів, барменів, продавців.

З 06.10.1984р. працює на посаді старшого майстра Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій. Впроваджує перспективні ідеї українсько-австрійскього проекту "Реформи ПТО в Україні".