Фотогалерея

ХІІ Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм

З 14 по 16 травня 2013 року, на базі Львівського ВПУ ресторанного сервісу і туризму відбувся ХІІ Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм, в якому взяв участь Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій. Мета проведення ярмарку - удосконалення організації підготовки фахівців для підприємницької діяльності, вивчення особливостей партнерства на внутрішньому ринку. У заході взяли участь кращі вищі професійно-технічні навчальні заклади та ВНЗ першого рівня акредитації, члени Асоціації «Український національний центр навчально-тренувальних фірм «Централь» з Вінницької, Волинської, Донецької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Хмельницької, Чернігівської та Черкаської областей та міста Києва.

Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу у туризму НУХТ представляв навчально-тренувальну фірму «Смерічка», яка презентувала товари регіонального виробника:

  • Лікеро-горілчані напої ТМ «Княгинин»;
  • Хутрові вироби дизайн-студії Марії Волосовської;
  • Мінеральну воду ТМ «Аріон»;
  • Карпатські чаї ТМ «Еко-продукт»;
  • Кондитерські вироби ТМ «Ласощі»;
  • Кондитерські вироби власного вирбництва.

На ярмарку студенти продемонстрували ґрунтовні знання, досконале володіння практичними навичками обраної професії. Презентація товарів НТФ «Смерічка» проходила у нетрадиційній формі – вистава «Сватання на Прикарпатті».

           Завдячуючи вихованцям технікуму Андрію Петришаку, Дмитру та Івану Андрієчкам, Володимру Шкварку, Ірині Іванюк, Ілоні Запоточній та їхнім наставникам - заступнику директора з навчальної роботи Олесі Стахів, виконавчому директору НТФ «Смерічка» Марині Малініній, навчально-тренувальна фірма була визнана однією з найкращих в номінаціях: «Професійний каталог», «Презентація фірми», «Презентація товару», «Співпраця з національними виробниками». Відзнаку в номінації «Кращий комерсант-2013 року» отримала студентка ІІ курсу Іванюк Ірина.