Фотогалерея

Зустріч з роботодавцями

Враховуємо думку роботодавців

24 січня 2014 року на базі Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулося чергове засідання Консультативної ради з питань перегляду навчальних планів та програм з професії «Комерційна діяльність».

На зустрічі були присутні: Леся Аронець - керівник Молодіжного громадського центру,  Марина Мосійчук  - керівник комерційного відділу ТОВ «Аріон», Віктор Козюрак -  менеджер з продажу  ПП «Нова оселя»,  Віталій Хибінь  - представник ПП «Перламутр», Наталія Процишин -  менеджер з персоналу ПП «Віталс», Сергій Спасюк -  керівник відділу продажу  Галицької торгової компанії, а також викладачі та майстри виробничого навчання технікуму з напряму «Комерційна діяльність».

         Метою роботи круглого столу було визначення стратегії співпраці роботодавців з педагогічними працівниками в сучасних умовах праці. Обговорювались питання щодо внесення змін до навчальних планів та програм, працевлаштування випускників, перспективи кар’єрного зростання відповідно до сучасних вимог ринку праці.

        Відпрацьовані пропозиції враховуватимуться під час затвердження заходів плану роботи технікуму на 2013-2014 навчальний рік.