Фотогалерея

Святкування 20 річниці створення НТФ Смерічка

20 річниця створення НТФ «Смерічка»

19 грудня 2017 року Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відсвяткував 20 річчя навчально – тренувальної фірми «Смерічка».

Методи моделювання реальних умов праці та виконання професійних обов'язків - це основа практичних занять в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму.

Вже протягом 20-ти років тут працюють, використовуючи німецький досвід створення навчально-тренувальних фірм з метою якісної підготовки фахівців для сфери бізнесу та підприємницької діяльності.

Методи моделювання в навчальній практиці - це європейський випробуваний досвід. Навчально-тренувальна фірма "Смерічка" розпочала свою діяльність ще з 1997-го року, вона є позитивним досвідом для студентів комерційного напрямку. Тому на традиційному конкурсі бізнес-ідей урочисто відзначили перше двадцятиріччя навчальної віртуальної фірми. Святкування відбулось у виставковій залі Торгово – Промислової палати, запрошені до участі в урочистостях були як випускники коледжу - Володимир Різник – випускник, підприємець; Наталя Процишин – HR – менеджер ТОВ «Домінік 777», так і представники ТПП - Ігор Бартків - віце – президент ІФ ТПП та Оксана Хмільовська – зав. Сектором організації виставок.

Робота в НТФ « Смерічка» побудована таким чином, що студенти, навчаючись, працюють, а, працюючи, навчаються. Досвід поєднання навчання з практикою був запозичений в Німеччині. Таких фірм є 10 в Україні. Проходячи практику у віртуальних фірмах, студенти мають можливість навчитися працювати з документами, спробувати себе в ролях керівника фірми, головного бухгалтера, керівника відділу, секретаря та інших працівників.

Навчально-тренувальний центр співпрацює з багатьма підприємствами, фірмами, Торгово-промисловою палатою. Різноманітними були бізнес-проекти, які взяли участь в Ярмарці - конкурсі, - "Майстерня іграшок", фірми косметичних послуг, з постачання обідів, "Кава для гурманів", проект реконструкції будівель, фірма з дизайну етноодягу.

Професійне журі, за результатами оцінювання визначило переможців:

Гран Прі - ТОВ «Вишиванка»

       І місце – ТОВ «Біг мама»

    ІІ місце – ТОВ «Майстерня іграшок»

    ІІІ місце - ТОВ «Віночок»

Фірма – переможець, братиме участь вже у Всеукраїнському конкурсі бізнес-ідей у 2018 році у Львові.