Фотогалерея

Створення Консультативної ради з туристично-ресторанного напряму

Створення Консультативної ради з туристично-ресторанного напряму

З метою формування ефективних та продуктивних зв’язків навчального закладу з роботодавцями задля покращення якості навчальних послуг та ефективності роботи навчального закладу в цілому, 28 квітня 2014 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулася зустріч з роботодавцями туристично-ресторанного бізнесу.

Детальніше...

«Знання минулого потрібні для майбутнього»

«Знання минулого потрібні для майбутнього»

         19 березня 2014 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулася зустріч студентів туристичного напряму з відомим краєзнавцем, дослідником історії Станиславова, членом Національної спілки краєзнавців України - Михайлом Головатим, який провів віртуальну екскурсію на тему «Вулицями нашого міста». Організувала зустріч голова циклової комісії туристичних дисциплін технікуму, директор віртуальної туристичної фірми «Едельвейс» – Давиденко О.Б.

      Мета зустрічі з «головним» екскурсоводом міста полягала в тому, щоб розширити й поглибити знання з історії м.Івано-Франківська та про край в цілому, про славетних земляків, розповісти про головні вулиці, площі міста, з якими пов'язані видатні історичні події. 

         Дана зустріч надихнула студентів та викладачів туристичного напряму розпочали науково-дослідницьку роботу над проектом «Я люблю тебе місто Франкове!»

        

Враховуємо вимоги часу

      12 лютого 2013 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулася конференція на тему: «Сучасні підходи щодо підготовки фахівців готельно-ресторанного бізнесу». 

Детальніше...

Дeнь туризму

Святкування Дня туризму по-прикарпатськи

25 вересня 2013 року, на передодні святкування Всесвітнього Дня туризму, студенти Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відзначали свято по-особливому.

З вітальним словом виступили директор технікуму Віра Кузнецова та менеджер з персоналу ТзОВ «Надія» Ірина Кричкун, які привітали студентський та педагогічний колектив зі святом, побажали цікавих подорожей та професійного зростання.

Програмою свята були передбачені різні конкурси та змагання, в яких студенти груп різного напряму мали змогу продемонструвати відмінну фізичну підготовку у різному виді змагань, кулінарні здібності з приготування страв на вогні, мистецькі таланти в конкурсі плакатів та малюнку на асфальті.

Завершальним етапом свята було нагородження конкурсантів за зайняте І місце в таких номінаціях:

  • Кращий малюнок на асфальті – група К-7;
  • Краща туристична страва – група – О-50;
  • Краща квіткова композиція – група – ПАП-3 ;
  • Кращий туристичний плакат – група – О-49 ;
  • Кращий виріб з природного матеріалу – група – МРО-11 ;
  • Конкурс розкладання туристичного намету – група – К-12;
  • Змагання з фут залу – група – КБ-5;
  • Змагання з арм-реслінгу – група МРО-11 ;
  • Гирьовий спорт – група – ПАП-3;
  • Краща туристична форма – група К - 13 ;

Маємо надію, що це свто стне ще однією доброю традицією нашого навчального закладу.

Туристична агенція «Едельвейс»

Туристична агенція «Едельвейс».