Фотогалерея

Святкування 20 річниці створення НТФ Смерічка

20 річниця створення НТФ «Смерічка»

19 грудня 2017 року Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відсвяткував 20 річчя навчально – тренувальної фірми «Смерічка».

Детальніше...

ХIV Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм

ХIV Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм

12-15 квітня 2016 року, на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу проводився ХІV Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм (НТФ), в якому взяли участь 9  навчально-тренувальних фірм з різних областей України:

Детальніше...

Зустріч з роботодавцями

Враховуємо думку роботодавців

24 січня 2014 року на базі Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбулося чергове засідання Консультативної ради з питань перегляду навчальних планів та програм з професії «Комерційна діяльність».

На зустрічі були присутні: Леся Аронець - керівник Молодіжного громадського центру,  Марина Мосійчук  - керівник комерційного відділу ТОВ «Аріон», Віктор Козюрак -  менеджер з продажу  ПП «Нова оселя»,  Віталій Хибінь  - представник ПП «Перламутр», Наталія Процишин -  менеджер з персоналу ПП «Віталс», Сергій Спасюк -  керівник відділу продажу  Галицької торгової компанії, а також викладачі та майстри виробничого навчання технікуму з напряму «Комерційна діяльність».

         Метою роботи круглого столу було визначення стратегії співпраці роботодавців з педагогічними працівниками в сучасних умовах праці. Обговорювались питання щодо внесення змін до навчальних планів та програм, працевлаштування випускників, перспективи кар’єрного зростання відповідно до сучасних вимог ринку праці.

        Відпрацьовані пропозиції враховуватимуться під час затвердження заходів плану роботи технікуму на 2013-2014 навчальний рік.

 

Вивчаємо нові технології торгівлі

Вивчаємо нові технології торгівлі

5 жовтня 2015 року, на базі Івано-Франківської кондитерської фабрики «Ласощі»,  викладачами та майстрами в/н комерційно-економічного напряму Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ Храбатин О.І., Малініною М.Я., Проценко І.Б., Лесик М.П. був проведений бінарний урок на виробництві з дисципліни «Технологія торгівлі» та професійно-практичної підготовки.

Детальніше...

ХІІ Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм

З 14 по 16 травня 2013 року, на базі Львівського ВПУ ресторанного сервісу і туризму відбувся ХІІ Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм, в якому взяв участь Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій. Мета проведення ярмарку - удосконалення організації підготовки фахівців для підприємницької діяльності, вивчення особливостей партнерства на внутрішньому ринку. У заході взяли участь кращі вищі професійно-технічні навчальні заклади та ВНЗ першого рівня акредитації, члени Асоціації «Український національний центр навчально-тренувальних фірм «Централь» з Вінницької, Волинської, Донецької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Хмельницької, Чернігівської та Черкаської областей та міста Києва.

Детальніше...