Фотогалерея

Круглий стіл в рамках проекту «Карпатська мережа кулінарної спадщини»

27 березня 2013 року на базі Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, в рамках проекту «Карпатська мережа кулінарної спадщини» відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні стандарти якості їжі в контексті збереження Карпатської кулінарної спадщини».

Захід став доброю нагодою презентувати програму сертифікації Карпатської мережі кулінарної спадщини потенційним членам мережі - суб’єктам господарювання, навчальним закладам, громадським організаціям, що діють у сфері традиційної кулінарії та відповідального туризму, а також державним установам та організаціям, відповідальним за безпеку харчових продуктів, надання дозволів у сфері громадського харчування. Загалом в заході взяли участь зацікавлені особи з України, Румунії, Угорщини та Словаччини.

Програма заходу передбачала наступні питання:

1.Презентація та обговорення Сертифікаційної програми Карпатської мережі кулінарної спадщини (Лада Маланій, Оксана Федорович – Туристична Асоціація Івано-Франківщини).

2.Презентація та обговорення результатів опитування підприємств, громадських організацій та навчальних закладів, що діють у сфері виробництва продуктів харчування, туризму та сталого розвитку регіонів (Маргарита Женчук, Лада Маланій - Туристична Асоціація Івано-Франківщини).

3.Сучасні вимоги стандартизації страв кулінарної спадщини. Презентація книги українських старовинних рецептів. (Тамара Горпинко, викладач спецдисциплін кулінарного напряму Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму національного університету харчових технологій).

4.Підведення підсумків круглого столу.

Організатори круглого столу ставили перед собою завдання отримати професійний зворотний зв'язок щодо програми сертифікації мережі та більш широко обговорити питання безпеки та якості традиційної кулінарії.