Фотогалерея

Проект «Навички для працевлаштування»

11-13 квітня 2013 року, в рамках Канадського проекту «Навички для працевлаштування», відбувся третій навчальний семінар з питань навчання для дорослих та створення навчального середовища, орієнтованого на потреби студентів.

У роботі навчального семінару даного проекту взяли участь творчі групи з трьох навчальних закладів: Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу і туризму, Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка.

         Маргарет Дежене (експерт з питань навчання для дорослих Саскачеванського інституту прикладних наук і технологій, експерт проекту з питань навчання дорослих) провела з учасниками проекту цікаві практичні заняття з питань емпіричного, колаборативного та кооперативного навчання.

Геннадій Русанов (координатор проекту в Україні) провів теоретичне навчання з питань інтегрування гендерної рівності у викладацьку діяльність.

Кожен із учасників семінару, працюючи в групі, мав можливість презентувати власний досвід щодо впровадження ефективних методів навчання, які забезпечують результативність навчального процесу.