Фотогалерея

Навчальний семінар з питань інноваційного навчання та методик оцінювання

З 16 по 18 травня 2013 року, в рамках Канадського проекту «Навички для працевлаштування», відбувся четвертий навчальний семінар з питань інноваційного навчання та методик оцінювання.

У роботі навчального семінару взяли участь творчі групи з трьох навчальних закладів: Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу і туризму, Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка.

Анжела Войцехівська (директор міжнародних проектів, Саскачеванський інститут прикладних наук та технологій) - провела практичні заняття з питань методів та підходів оцінювання.

Грехем Шут (Саскачеванський інститут прикладних наук та технологій) – провів практичні заняття з питань автентичного, суб’єктивного, оцінювання

Олена Суслова (експерт проекту з питань гендерної рівності) - розповіла про досвід інтегрування гендерної рівності у методи та підходи оцінювання.

Василь Кашевський (експерт проекту з питань зв’язків з роботодавцями) – розповів про впровадження елементів аналізу ринку праці на рівні навчального закладу.

Учасники семінару, працюючи в групі, мали можливість поділитися досвідом роботи свого навчального закладу, а також прийняти участь у дискусіях з питань навчання та методик оцінювання.