Фотогалерея

ЗУСТРІЧ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ З ВІЦЕ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРОМ, ПЕМ'ЄР МІНІСТРОМ ФІНАНСІВ ПРОВІНЦІЇ САСКАЧЕВАН

ЗУСТРІЧ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ З ВІЦЕ ПРЕМ’ЄРІНІСТРОМ, МІНІСТРОМ ФІНАНСІВ ПРОВІНЦІЇ САСКАЧЕВАН

23 жовтня 2013 року українська делегація Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, яка в даний час перебуває з навчальною метою у Канаді, відвідала Парламент провінції Саскачеван, який знаходиться у м.Реджайна (Канада).

         Під час візиту була організована зустріч з віце прем’єр-міністром, прим'єр міністром провінції саскачеван Кеном Кравець, який особисто привітав делегацію та запросив до зали засідань для неформальної бесіди. У ході розмови з паном Кеном, директор технікуму Віра Кузнецова висловила свої враження про організацію професійної підготовки фахівців у Канаді, зокрема у SIAST (Саскачеванському інституті прикладних наук і технологій), а також поділилася думками щодо впровадження їхнього досвіду та стратегії розвитку навчального закладу.

Українська делегація, отримавши офіційне запрошення, була присутня на урочистому відкритті ІІІ сесії 27 Законодавчої Асамблеї. На засіданні Асамблеї з вітальним словом до уряду і всіх присутніх звернулася представник королеви Великої Британії Єлизавети ІІ – лейтенант-губернатор провінції Саскачеван.

Відвідини Парламенту справили на педагогів технікуму незабутні враження.