Фотогалерея

Навчальний семінар з питань розробки та перегляду навчальних програм

Навчальний семінар з питань

розробки та перегляду навчальних програм

28-30 листопада 2013 року, на базі відпочинкового комплексу «Карпатські Зорі» (м.Яремче, Івано-Франківська обл.) відбувся навчальний семінар з питань розробки та перегляду навчальних програм, який проводився в рамках українсько-канадійського проекту «Навички для працевлаштування».

У роботі навчального семінару взяли участь творчі групи з трьох навчальних закладів: Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу і туризму, Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка.

Відповідно до програми семінару були розглянуті такі питання:

  • Процес розробки навчальних програм у Саскачеванському інституті прикладних наук і технологій (СІПНТ) - Грехем Шут, Саскачеванський інститут прикладних наук і технологій, експерт проекту з питань оцінювання та розробки навчальних програм;
  • Практичні завдання щодо розробки навчальних планів та програм на основі потреб роботодавців - учасники семінару;
  • Ґендерні аспекти розробки та перегляду навчальних програм. Розробка навчальних матеріалів з врахуванням ґендерних питань - Олена Суслова, ґендерний експерт проекту;
  • Обговорення процесу розробки навчальних посібників за напрямком «Комерційна діяльність» - Лариса Сергеєва (консультант проекту з питань розробки навчальних програм), Наталія Софій (консультант проекту з питань управління).

Активними формами навчального семінару виявилися практичні заняття, на яких кожен із учасників семінару презентували власні ідеї щодо питань розробки навчальних планів та програм.