Фотогалерея

Консультативна рада фахівців за напрямами

Консультативна рада фахівців за напрямами

         21 березня 2018 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбулося засідання Консультативних радза напрямками підготовки: харчових технологій та ресторанного напрямів, комерційного та готельно – туристичних напрямів.

У роботі засідання взяли участь: Стахів О.Г., заступник директора з НВР; Швець Л.П., заступник директора з НР; Зайцева Г.Т., голова циклової комісії харчових технологій; Мажак З.М., методист коледжу, викладач спецдисциплін готельного напрямку, Лилак Г.М., - голова циклової комісії готельно-туристичного і ресторанного напряму, Храбатин О.І., голова циклової комісії комерційного напряму, Палій С. І., - адміністратор р-н «Овен», Юркевич Т.П., директор кафе «Смак»., Гільтайчук Н.М.,начальник відділу кадрів ТзОВ «Фірма НАДІЯ», Павлишин Н.П – директор ТзОВ «Львівхолод»м-н Рукавичка, Білий Р.А., -директор Готель «SUN LIT», Надорожна Г.І., адміністратор – м-н «Тростянецькі», Турак О.Я., керівник відділу постачання ТзОВ «ОЛКОМБУД», Сметанюк М.В., - керівник відділу продажу ТзОВ «ВКФ Тріумф», Мензанюк М.Д., Юречко Ю.О., директор – ТОВ «ПТД», Скиба Т. –HR - менеджер ТОВ «ПТД».

На засіданні обговорювалися актуальні питання щодо внесення змін та доповнень до навчальних планів та програм, враховуючи сучасні тенденції в кулінарному напряму, організація та проведення спільних теоретичних та практичних занять за участі роботодавців, проведення майстер-класів та ін.

Підводячи підсумки засідання роботодавці вказали на основні завдання, які, в першу чергу, необхідно змінити:

  1. 1.По максимуму включати у програму навчальних дисциплін заняття, які носять практичний характер.
  2. 2.Проводити заняття в нетрадиційній формі на сучасних підприємствах міста.
  3. 3.Формувати в студентів організаторські, комунікативні та лідерські якості з метою полегшення адаптації в робочих колективах.
  4. 4.Мотивувати студентів до самоосвітньої діяльності, враховуючи сучасні тенденції.

Ми переконані, що така форма співпраці з роботодавцями є ефективною і позитивно впливає на якість підготовки студентів кулінарного напряму.