Фотогалерея

Перше засідання Наглядової ради

21 листопада 2012 року у залі засідань Посольства Канади в Україні відбулось перше засідання Наглядової ради українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування» (2012 – 2016 рр.)

Учасниками засідання були представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Посольства Канади (КАМР), Саскачеванського інституту прикладних наук і технологій, керівництва навчальних закладів Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму, Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій, Київського професійно-педагогічного коледжу імені А.Макаренка та консультанти проекту (взяли участь близько 20 осіб). Метою та завданням засідання були презентація проекту «Навички для працевлаштування», обговорення плану впровадження проекту на 2012-2016 рр. та затвердження Річного плану робіт на 2012-13 рр.

Кузнецова В.І. - директор Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій познайомила учасників засідання з напрямками роботи та перспективами розвитку навчального закладу. Стахів О.Г. – заступник директора з навчальної роботи, проінформувала про результати початкового аналізу викладачами технікуму щодо порівняння українських та канадійських навчальних програм з Комерційної діяльності.

Очікуваними результатами для учасників проекту є:

  • ü збільшити рівень працевлаштування і самовлаштування випускників у зростаючому секторі мікро, малих і середніх підприємств (ММСП) за допомогою якісного покращення програм бізнес-навчання в обраних професійно-технічних навчальних закладах;
  • ü покращити доступ до якісної освіти, що орієнтується на працевлаштування і самовлаштування для жінок і представників інших груп з особливими потребами, зокрема в економічно-депресивних регіонах країни.