Фотогалерея

Студенти комерційного напряму пропонують нові бізнес-ідеї

Студенти комерційного напряму пропонують нові бізнес-ідеї

19 березня 2015 року студенти І та ІІ курсів комерційного напряму Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ презентували власні бізнес-ідеї на  виставці-ярмарку, яка відбулася у  виставковій залі Івано-Франківської торгово-промислової палати.

На виставці були представлені 17 фірм, які презентували різні види товарів: комп’ютерну техніку, мобільні телефони, канцтовари, весільні аксесуари, кавові напої, косметичні та парфумерні товари, туристичні послуги, дитячі іграшки, музичні товари, шоколадні вироби.

Мета даного заходу - презентація бізнес-ідей та удосконалення професійних навичок майбутніх фахівців комерційної діяльності.

Підготовку до ярмарку і роботу кожної фірми оцінювало поважне журі: Олеся Стахів – заступник директора з навчальної роботи, Вікторія Шийка – методист технікуму, Марина Малініна – директор НТФ «Смерічка», Олександра Храбатин – голова циклової комісії комерційно-економічних дисциплін, Михайло Дмитраш - голова Консультативної  ради  роботодавців, віце-президент торгово-промислової палати Леся Нізола та  експерт з Канади – волонтер Larry Sackney, який перебуває з навчальною метою у нашому закладі з 2 березня 2015 року.

За результатами оцінювання призове місце у номінації «Комерсант 2015 року» зайняла студентка І курсу – Перепічка Христина (керівник кав’ярні «Кофе Хауз»).

У процесі роботи ярмарку студенти не тільки провели презентацію власних ідей, а й уклали договірні стосунки з приватними підприємцями щодо реклами та продажу товарів, які завітали на захід.