Фотогалерея

Навчальний семінар з питань бізнес-планування на рівні навчального закладу

Навчальний семінар з питань бізнес-планування на рівні навчального закладу

26-28 березня 2015 року на базі готельного комплексу «Варшава» (Львівська обл., с.Малехів), в рамках українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування», відбувся навчальний семінар з питань бізнес- планування.

 

У семінарі взяли участь: Амаль Ель-Атіфі - перший секретар посольства Канади в Україні, Анжела Войцехівська - директор міжнародних проектів, (Саскачеванська Політехніка), Ігор Ілько - менеджер проекту (Саскачеванська Політехніка), Грехем Шут - експерт із стратегічного планування (Саскачеванська Політехніка), Василь Кашевський - експерт проекту, Олена Суслова - консультант проекту з гендерних питань та творчі групи пілотних навчальних закладів з Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ, Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка та Львівського професійного училища ресторанного сервісу та туризму.

Програма семінару передбачала обговорення наступних питань:

  1. 1.Досвід впровадження стратегічного планування на прикладі Саскачеванської Політехніки.
  2. 2.Впровадження бізнес-планування в українських професійно-технічних навчальних закладах.
  3. 3.Досвід проведення моніторингу успішності випускників та опитування роботодавців у пілотних навчальних закладах.
  4. 4.Стратегічне планування у навчальних закладах з погляду впровадження принципів гендерної рівності. Інтегрування матеріалів з гендерної рівності у програми навчання і навчальні плани.
  5. 5.Створення міжнародної стратегії з досвіду Саскачеванської Політехніки.

Завершальним етапом навчального семінару було планування розробки нового стандарту за спеціальністю «Бізнес-адміністрування».