Фотогалерея

II Міжнародна науково-технічна конференція

21 березня 2013 року в Національному університеті харчових технологій (м. Києв) відбулася II Міжнародна науково-технічна конференція «Технічні науки: Стан, досягнення і перспективи розвитку м'ясної, олієжирової та молочної галузей», організована фахівцями факультету технології м’ясо-молочних та парфумерно-косметичних продуктів нашого навчального закладу.

     У конференції взяли участь науковці з 11 установ різних країн, зокрема Могилівського державного університету продовольства (Білорусь), Одеського державного аграрного університету, Черкаського державного технологічного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Білоцерківського національного аграрного університету, Кубанського державного технологічного університету (Росія), ДУ Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України, ДУ Інститут геронтології НАН України. Крім того, активну участь у заході взяли науковці 12 кафедр університету та викладач спецдисциплін кулінарного напряму Івано-Франківського технікуму ресторанного сервісу і туризму НУХТ Горпинко Т.М., яка виступила з доповіддю на тему: «Оптимальне харчування для життя, здоровя й довголіття».

         Робота конференції продовжувалась у трьох секціях: «Технології м’ясної промисловості», «Технології молочної промисловості», «Технології олієжирової та парфумерно-косметичної промисловості».

     Всі учасники заходу отримали відповідні сертифікати.

   Конференція викликала зацікавленість учасників, які відзначили високий рівень її організації та проведення та висловили побажання стати учасниками наступних наукових форумів, організованих в університеті.