Фотогалерея

Фестиваль професій

Фестиваль професій

05 квітня 2014 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій відбувся «Фестиваль професій» - творчий звіт педагогічного та студентського колективів перед громадкістю міста та регіону.

Запросивши гостей до актової зали, з привітальним словом виступила директор технікуму - Віра Іванівна Кузнецова, яка розповіла про напрями діяльності, матеріально-технічну базу, особливості контрактного навчання, співпрацю з соціальними партнерами (міста та  області), можливість проходження виробничої практики за кордоном та про перспективи випускників на ринку праці.

Адміністрація навчального закладу познайомила майбутніх абітурієнтів з соціальними партнерами, які відгукнулись на запрошення бути присутніми на зустрічі.

Серед запрошених гостей були присутні: Попович М.О. – керівник торгової мережі «Тростянецький»; Наритник С.С. – інспектор відділу кадрів Івано-Франківського хлібокомбінату; Шаваровський Б.М. – директор ТзОВ «Тера ІФ», голова консультативної ради технікуму з спеціальності «Комерційна діяльність»; Самулевич С.М. – віце-президент торгово-промислової палати; Мосейчук М.С. – заступник директора з комерційних питань ТзОВ «Аріон»; Король Р.О. та Критчук І.О. – представники фірми «Надія»; Дмитраш М.Д. – власник інтернет-магазину та побутової хімії «Господарочка»; Процишин Наталія – менеджер з персоналу фірми «Віталс»; Титіш Й.П. – директор Галицької торгової компанії. Серед гостей також  були присутні студенти-випускники останніх років.

Актова зала була переповнена студентами шкіл області та їхніми батьками. Виставку технічної творчості, яку підготували педагогічний та студентський колективи, вразив гостей своєю креативністю, оригінальністю та професіоналізмом.

Основна мета проведення фестивалю – популяризація спеціальностей та професій, які презентували студенти технікуму. Так, гості свята мали можливість скоштувати кулінарні страви, кондитерські вироби, коктейлі, побачити на власні очі як фламбуються фрукти, проводиться карвінг тощо.

Яскравим завершальним акцентом фестивалю  було незабутнє шоу у стилі «флайрингу», яке організували та провели бармени-професіонали - Володимир Васьків (випускник технікуму 2002 року) – керівник Школи барменів «Flairing master» в м.Івано-Франківську та  Литвинюк Михайло – бармен нічного клубу El Dorado (м.Івано-Франківськ).

 Гості свята були приємно вражені успіхами студентського та педагогічного колективів, підтвердженням чого є позитивні відгуки роботодавців, які приїхали з різних куточків Прикарпаття та учнів шкіл області, які виявили бажання навчатися у нашому  навчальному закладі.