Фотогалерея

Виставка технічної творчості

Виставка технічної творчості

11 травня 2013 року в м.Івано-Франківську (на площі Ринок)  відбулась щорічна обласна виставка-ярмарок технічної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації області, присвячена 200-річчю від дня народження  Т.Г. Шевченка  та Дню міста  Івано-Франківська.

Виставка-ярмарок – це звіт  проведеної гурткової роботи за рік, демонстрація технічного та творчого потенціалу учнів і студентів.  На ярмарку було представлено близько 800 експонатів з  24 навчальних закладів області.

Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій на виставці представив близько 150 робіт, які на думку організаторів, мали високий рівень виконання та творчий підхід щодо оформлення. Цікавими, з погляду відвідувачів виставки, виявились: карвінгові композиції; кондитерські вироби (торти, тістечка, рулети, печиво, хлібо-булочні вироби тощо); приготування коктейлів у стилі «Флайринг», «Класика»; приготування гарячих змішаних напоїв; приготування страв та закусок; фламбування фруктів тощо.

Відвідувачі виставки мали можливість скуштувати кондитерські та кулінарні вироби, а також прийняти участь у дегустації коктейлів.