Фотогалерея

Відзначення Дня працівників харчової промисловості

З нагоди святкування Дня працівників харчової промисловості 19.10.2012 року в Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму був проведений благодійний ярмарок, в якому взяли участь студенти різних груп, незалежно від напряму підготовки. Учасники ярмарку запропонували своїм покупцям великий асортимент кондитерських виробів, солодощів, фруктів, хлібобулочних виробів та ін.

Отримані гроші від реалізації продукції були перераховані на рахунок Благодійного фонду технікуму для підтримки студентів з малозабезпечених сімей.

Виставка плакатів, яка була приурочена до Дня працівників харчової промисловості - додала святкового шарму заходам, які проводилися в технікумі.

Колектив технікуму щиро вітає всіх працівників харчової промисловості з професійним святом! Віримо, що натхненне й уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду значно розширить асортимент та забезпечить високу конкурентоспроможність вітчизняного продукту. «Добре, бо українське», – має стати гаслом не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Бажаємо Всім міцного здоров'я, добробуту, нових трудових здобутків і щедрого столу.