Фотогалерея

«Виставка технічної творчості-2012»

6 травня 2012року на виставковій площі м. Івано-Франківська відбулась виставка технічної творчості студентів ПТНЗ області, яка була присвячена до святкування 350-річчя Дня міста.

Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій на виставці представило близько 250 робіт студентської молоді, які на думку організаторів, мали високий рівень виконання та творчий підхід до оформлення технікумських композицій. Цікавими, з погляду відвідувачів виставки, виявились:

 

Ø тематичні столи;

Ø карвінгові композиції;

Ø кондитерські вироби (торти, тістечка, рулети, печиво, хлібо-булочні вироби);
Ø приготування коктейлів у стилі «Флайринг», «Класика»;

Ø приготування гарячих змішаних напоїв;

Ø приготування страв та закусок ( смаження на відкритому вогнищі);

Ø фламбування фруктів тощо.

 


В рамках міжнародної співпраці були запрошені іноземні партнери з Елгавської ремісничої школи (Латвія), які мали змогу почастувати мешканців та гостів міста своїми традиційними фірмовими стравами, познайомити зі своєю культурою та національними традиціями.

Окрім латвійських друзів на святкування Дня міста були запрошені також гості з Церковної середньої професійної школи ім. св. Йосафата (Словаччина), які приємно були вражені творчістю та креативністю педагогічних працівників та студентів технікума.

З метою налагодження міжнародних звязків, обміну досвідом, пропагування обох регіонів та інтеграції української й словацької молоді був підписаний лист намірів про розпочаті переговори щодо укладення договору про міжнародне співробітництво.

 

 

 

 

 

Виставка технічної творчості відіграла важливу роль у рішенні цілого ряду актуальних проблем нашого суспільства. Перш за все – в популяризації робітничих професій, можливості побачити та перейняти досвід інших навчальних закладів, а також зацікавити своїми здобутками роботодавців та іноземних гостей, які в майбутньому змогли б стати нашими соціальними партнерами.